Про компанію MAXIMUM human resources

Дата заснування агенції MAXIMUM human resources – 2009 рік.

MAXIMUM фундаментальні принципи - відкритість, чесність, активність, відповідальність, якість, право вибору.

MAXIMUM місія - розвиток бізнесу наших партнерів.

MAXIMUMпідхід:

MAXIMUM охоплення - усі регіони України, Європа, країни СНД.

MAXIMUM human resources - це рекрутингова агенція, що закриває найскладніші вакансії.

Головна мета нашої роботи - пошук і підбір персоналу у Києві, Україні, Європі, СНД для українських і міжнародних компаній. Професіонали завжди є ключовим чинником, що впливає на успіх будь- якого виду бізнесу. Наше основне завдання - закриття вакансій результативними, професійними і досвідченими кадрами. Ми допомагаємо нашим клієнтам заощадити час на пошук і підбір персоналу, адже час це їх гроші і основний актив.

При цьому ми закриваємо вакансії будь-якої складності фахівцями, які знають ринок, мають досвід, вміння та клієнтські бази і готові до результативної роботи.

Наша команда - це колектив професіоналів з багаторічним досвідом в підборі персоналу. Ми захоплені рекрутингом і любимо свою справу. Тому у нас високі результати по закриттю усіх типів вакансій. Ми ретельно аналізуємо ринки, ведемо постійний збір і актуалізацію інформації про існуючих ключових гравців у будь-якому напрямі бізнесу. Ми збираємо інформацію, резюме і контакти потенційних кандидатів для формування і оновлення бази даних. Завдяки цьому ми успішно закриваємо позиції будь-якого рівня, як в українських, так і міжнародних компаніях. Ми бережемо свою репутацію і високо цінуємо довіру наших замовників.

Агенція MAXIMUM human resources вважає своїм покликом та обов’язком надати максимально якісний сервіс у сфері рекрутинга.

Наші ключові компетенції:

 1. Пошук і підбір персоналу для роботи у Києві та в Україні.
 2. Пошук і підбір персоналу для роботи за кордоном (Country Manager, CEO, CFO, технолог,юрист-міжнародник та ін.).
 3. Пошук і підбір ТОП менеджерів (генеральний директор, комерційний директор, директор з продажів, CEO, CFO, директор з персоналу, регіональний директор, директор з розвитку, керівник департаменту, директор з будівництва та ін.).
 4. Пошук і підбір Агро персоналу (підбір персоналу для торгових агрокомпаній, пошук і підбір персоналу для агрохолдингів, пошук і підбір персоналу для агропромислового комплексу, підбір персоналу для усіх напрямів аграрного сектора).
 5. Закриваємо такі вакансії як: головний агроном, головний інженер, менеджер з продажу ЗЗР і насіння, директор агро-департаменту, директора елеватора, комерційний директор, менеджер по закупівлях с/г продукції, директор філії, регіональний директор, brand manager, area product manager і багато інших.
 6. Пошук і підбір IT персоналу (програмісти різної спеціалізації (Java, PHP, Android, IOS .Net), системний адміністратор, 1С програміст та ін.).
 7. Пошук і підбір фахівців у сфері промисловості і виробництва (директор з виробництва, головний технолог, головний інженер, директор з якості, lean manager та ін.).
 8. Підбір фінансового персоналу (фінансовий директор, фінансовий аналітик, головний бухгалтер, економіст та ін.).
 9. Підбір персоналу у сферах FMCG, B2B, RETAIL.
 10. Підбір персоналу у сфері охорони здоров'я (лікар, директор клініки, завідувачвідділенням).
 11. Підбір торгового персоналу (торговий представник, менеджер, продавець консультант,оператор телефонних продажів, оператор колл-центра)
 12. Пошук і підбір адміністративного персоналу (юрист, секретар, офіс менеджер, начальниквідділу кадрів, кадровик, бухгалтер.
 13. Огляд заробітних плат.

MAXIMUM Переваги :