MAXIMUM Агро рекрутинг

MAXIMUM human resources спеціалізується на пошуку персоналу для аграрного ринку більше 10 років. Це робота як з аграрними холдингами, так і торгівельними компаніями, які реалізують ЗЗР, насіння, добрива, с/г техніку, корми, кормові добавки та устаткування для аграріїв.

У напрямку агровиробництва ми обслуговуємо агрохолдинги різного масштабу - від регіональних із земельним банком 20-50 тис. га до найбільших в Україні з об'ємами в кілька сотень тисяч гектар. Багаторічний досвід і гарні зв'язки на агроринку дозволяють нам оперативно і якісно закривати вакансії різної складності..

Список вакансій, реалізованих для сфери агровиробництва:

Також розвиненим напрямом нашої діяльності є підбір персоналу для торгівельних компаній аграрного напрямку. Досвід співпраці з компаніями, які займаються продажем ЗЗР, насіння, добрив, с/х техніки, устаткування, зернотрейдінгом, величезний і сягає декількох десятків компаній. Це міжнародні і національні компанії, виробники зі світовим ім'ям і видатні дистриб'ютори.

Список вакансій, реалізованих для торгівельних агрокомпаній (ЗЗР, насіння, добрива, с/г техніка, устаткування, зернотрейдінг) :

Ми прекрасно розуміємо наскільки конкурентна зараз аграрна галузь і яке велике значення має якісний підбір кожного фахівця. Тому у своїй роботі використовуємо лише найефективніші методи рекрутинга. У першу чергу, це рекомендації від експертів ринку, а також переманювання фахівців у конкурентів. Досвід, проактивні дії і порядність дозволяють нам співпрацювати з багатьма нашими клієнтами більше 5-ти років.